Dětské stříbrné náušnice kroužky s duhovou tlapkou Ag 925/1000
Kód: /N1345-19973Související produkty
Detailní popis produktu
- Tyto roztomilé dětské náušnice kroužky s duhovou tlapkou potěší každou princeznu.
- Kroužky s tlapkami jsou zdobené barevnými kamínky krystalu.
- Náušničky jsou perfektním dárkem pro všechny malé slečny, které se chtějí parádit.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Duhové kamínky krystalu
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské šperky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná, vícebarevná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | krystal |
| Typ šperku: | náušnice |
| Motiv: | zvířata |
| Hmotnost: | ≈ 0,75 g |
| Velikost kamenů: | 8 mm x 8 mm |
| Počet kamenů: | 20 |
| Průměr kroužku: | 1,2 mm x 12 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)