Dětské stříbrné náušnice kroužky s barevnou tlapkou Ag 925/1000
Kód: /N476-14117Související produkty
Detailní popis produktu
Kouzelné dětské náušnice - kroužky s tlapkami s barevnými krystaly.
Krásný dárek pro všechny malé slečny. Doporučujeme náušnice před spaním sundávat.
- Kvalitní rhodiované stříbro 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské šperky |
|---|---|
| Motiv: | zvířata |
| Materiál: | stříbro Ag925/1000 |
| Osazení: | Krystaly |
| Hmotnost: | ≈ 0,75 g |
| Velikost kamenů: | 8 mm x 8 mm |
| Povrchová úprava: | postříbření + E-Coat |
| Počet kamenů: | 20 |
| Průměr kroužku: | 12 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)