Stříbrná sada šperků AMANDA modrý Topaz Ag 925/1000 Dárková krabička zdarma
Kód: /384-4532/6 /384-4532/8 /384-4532/9 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Luxusní dárková sada šperků AMANDA z kolekce La Precia s krásnými kameny modrého Topazu a kamínky kubického Zirkonu.
Sada obsahuje:
- přívěsek
- náušnice
- prstýnek
- dárková krabička
Řetízek není součástí sady, je možné ho koupit samostatně ZDE.
Zapínání náušnic je na francouzský patent.
Velikosti kamenů je 5 x 8 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SADY ŠPERKŮ PRO ŽENY |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | sada šperků |
| Osazení: | modrý Topaz, kubické Zirkony |
| Velikost kamene: | 5 x 8 mm |
| Délka náušnic: | 20 mm |
| Délka přívěsku: | 19 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)