Stříbrná sada šperků LAURA se Zirkony Ag 925/1000
Kód: N325-N1098Související produkty
Detailní popis produktu
- Dárková sada šperků, která obsahuje náhrdelník s přívěskem a náušničky se zapínáním na puzetu. Náušnice i náhrdelník jsou osázeny třpytivými kamínky kubického Zirkonu.
- Délka náhrdelníku je 45 cm.
- Šperky je možné koupit také samostatně.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SADY ŠPERKŮ PRO ŽENY |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Typ šperku: | sada šperků |
| Zapínání: | puzeta |
| Rozměry náušnic: | 8 mm x 8 mm |
| Délka náhrdelníku: | 45 cm |
| Velikost přívěsku: | 10 mm x 10 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)