Stříbrná sada šperků s perličkami Ag 925/1000
Kód: A122-N224Související produkty
Detailní popis produktu
- Dárková sada šperků s perličkami, která udělá radost.
- Stříbrný náhrdelník a náramek s perličkami je skvělý tip na dárek - pro přítelkyni, maminku nebo kamarádku.
-
Kvalitní stříbro o ryzosti 925/100

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | SADY ŠPERKŮ PRO ŽENY |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | perla syntetická |
| Typ šperku: | sada šperků |
| Délka náhrdelníku: | 38 - 42 cm |
| Délka náramku: | 16 - 19 cm |
| Velikost perličky: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)