Sada šperků MANDALA Gold Dárková krabička zdarma
Kód: K-605718Související produkty
Detailní popis produktu
Sada šperků z pozlacené chirurgické oceli s motivem mandaly pro štěstí.
Sada obsahuje: náhrdelník, náramek a náušnice + krásnou dárkovou krabičku s nápisem LUCK.
Krásný dárek pro dámy.
Délka náramku je cca 17 + 3 cm
Délka náhrdelníku: cca 42 + 5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SADY ŠPERKŮ PRO ŽENY |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | sada šperků |
| Hmotnost: | 2 g |
| Délka náramku: | 17 cm + 3 cm |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)