Stříbrné náušnice kroužky s čirým Zirkonem 4 mm Ag 925/1000
Kód: N656-02124Související produkty
Detailní popis produktu
- Kouzelné stříbrné náušnice jsou zdobené čirým kamínkem kubického Zirkonu.
- Náušnice jsou svým minimalistickým vzhledem vhodné jak ke každodennímu nošení, tak ke kombinaci s dalšími výraznějšími šperky.
- Udělej si radost ještě dnes!
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | kruhy-kloubové |
| Hmotnost: | ≈ 0,75 g |
| Velikost kamínku: | 4 mm x 4 mm |
| Velikost kroužku: | 1,2 mm x 12 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)