Stříbrný náhrdelník ELEANOR Ag 925/1000
Kód: N410-0962CASouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Jedinečný náhrdelník ELEANOR s přívěskem kubického Zirkonu.
- Jsme si jisti, že si tento náhrdelník zamiluje každá žena díky jeho jemnosti a eleganci.
- Doplnit můžeš šperky SIA.
- Náhrdelník je rhodiovaný a je dlouhý 40 cm + 5 cm.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Kámen kubického Zirkonu
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| EAN: | G60300860962A |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 2 g |
| Délka: | 40 cm + 5 cm |
| Počet kamenů: | 1 |
| Velikost kamene: | 6 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)