Stříbrná záušnice Double Line 10 mm Ag 925/1000
Kód: N324-13296Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrná záušnice Double Line I - Earcuff
Design záušnice je tvořen dvěma jemnými liniemi, které se elegantně obtáčejí kolem ucha a vytvářejí sofistikovaný vzhled bez nutnosti propichování ucha. Díky jednoduchému stylu je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Tento kousek je ideální pro ty, kteří hledají nenápadný, ale přesto výrazný šperk
- Stříbrná záušnice/Ear cuff na jedno ucho.
- Ozdoba ucha bez nutnosti další dírky
- Elegantní a moderní doplněk, který přidá šmrnc každému outfitu
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
- Cena je za 1ks

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | záušnice |
| Hmotnost: | 0,34 g |
| Šířka: | 4 mm |
| Průměr kroužku: | 10 mm |
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
MT
Martina Tesáková
Jsem velice spokojená. Decentní, lehounká, na uchu vypadá skvěle.
5
JC
Jana Chrdlová
jsem spokojená, je ještě hezčí než na fotce
.png)