Stříbrná záušnice Double Line Ag 925/1000
Kód: N631-04023Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrná záušnice/Ear cuff na jedno ucho.
Cena za 1ks
Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Typ šperku: | záušnice |
| Hmotnost: | ≈ 0,27 g |
| Šířka: | 4 mm |
| Průměr kroužku: | 8 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)