Pozlacené náušnice PERLA Ag 925/1000
Kód: N1216-43432Související produkty
Detailní popis produktu
- Tyto elegantní náušnice PERLA udělají radost každé ženě.
- Náušnice jsou pozlaceny 14k zlatem.
- Skvěle se hodí jak k večernímu outfitu, tak ke každodennímu nošení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | perla syntetická |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | puzeta |
| Hmotnost: | ≈ 0,50 g |
| Velikost přívěsku: | 8 mm x 8 mm |
| Velikost kroužků: | 1,2 mm x 12 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)