Pozlacený náhrdelník se Zirkonem Ag 925/1000
Kód: N40-16002Související produkty
Detailní popis produktu
Jemný a luxusní náhrdelník s třpytivým Zirkonem.
Doplněk, který by neměl ve tvé šperkovnici chybět. Skvělý na každodenní nošení, ale vyšperkuje i večerní, formálnější outfit.
Udělej radost sobě nebo své milované osobě tímto elegantním náhrdelníkem
Délka náhrdelníku je 38 - 42 cm. Kvalitní stříbro pozlacené 14k zlatem

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| EAN: | 16002 |
| Barva: | zlatá, čirá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 1,7 g |
| Délka: | 38 - 42 cm |
| Rozměr Zirkonu: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)