Pozlacený náhrdelník ELEANOR Ag 925/1000
Kód: N80-0962CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Jedinečný náhrdelník ELEANOR s přívěskem kubického Zirkonu. Jsme si jisti, že si tento náhrdelník zamiluje každá žena díky jeho jemnosti a eleganci.
- Doplnit můžeš dalšími minimalistickými šperky.
- Náhrdelník je pozlacený 18k zlatem a je dlouhý 40 cm + 5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| EAN: | G60300860962A |
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | 18k zlato |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 2 g |
| Délka: | 40 cm + 5 cm |
| Počet kamenů: | 1 |
| Velikost Zirkonu: | 6 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)