Set tří náhrdelníků SERAPHINA Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
Kód: A407-87135Související produkty
Detailní popis produktu
- Set tří náhrdelníků je dokonalou kombinací jednoduchosti a jemných detailů.
- Každý z náhrdelníků má svůj vlastní charakter – první vyniká čistým, minimalistickým designem, druhý zdobí elegantní hladká placička a třetí je zdoben placičkou s detaily, které zaujmou na první pohled.
- Náhrdelníky můžete nosit společně, nebo každý zvlášť podle nálady a příležitosti.
- Hodí jak k běžnému outfitu, tak i jako decentní doplněk pro výjimečné chvíle.
- Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Voděodolné, hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské šperky |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náhrdelník, sada šperků |
| Délka: | (37/39/45) + 5 cm |
| Hmotnost: | 7 g |
| Velikost přívěsku: | 1,2 x 1,2 a 1,0 x 1,0 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)