Stříbrný hladký řetízek 45+5 cm
Kód: N491-12024Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný hladký, jednoduchý řetízek s prodlužujícím řetízkem. Zapínání na karabinku.
- Hypoalergenní
- Bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské řetízky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | řetízek |
| Délka: | 45+5 cm |
| Hmotnost: | ≈ 1,08 g |
| Šířka: | 1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)