Pozlacený kroužek do nosu LEAH 8 mm Ag 925/1000
Kód: A295-11163Související produkty
Detailní popis produktu
- Tento pozlacený kroužek do nosu LEAH krásně ozdobí tvůj obličej.
- Minimalistický design, který se hodí ke každému outfitu.
- Kvalitní stříbro pozlacené 14k zlatem
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piercingové šperky |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | piercing |
| Hmotnost: | 0.15 g |
| Velikost kroužku: | 0.7 x 8 mm |
| Rozměr: | 4.8 x 1.7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)