Piercing do nosu se Zirkonem chirurgická ocel 316L s prémiovým PVD pokovením
Kód: NOS04/2002G NOS04/2002C Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Piercing do nosu se Zirkonem
Piercing/nosovka s kubickým Zirkonem, vyrobený z chirurgické oceli 316L a prémiovým pokovením PVD. Šperk vhodný na každodenní nošení.

Máš jako dárek? Doplň našim krásným dárkovým balením.
Piercing je možné vrátit jen v původním hygienickém obalu bez porušení pečeti. Tato pečeť je garance, že tyto šperky před vámi nikdo nenosil ani nezkoušel. Při porušení pečeti není možné tyto šperky z hygienických důvodů dále prodávat.
Toto je ustanoveno v § 1837 písm. g) občanského zákoníku nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piercingové šperky |
|---|---|
| Barva: | zlatá, stříbrná |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | prémiové PVD pokovení |
| Typ šperku: | piercing |
| Tvar piercingu: | zahnutý |
| Typ piercingu: | nosovky |
| Umístění piercingu: | nos |
| Tloušťka/průměr: | 0.8 mm |
| Délka: | 6 mm |
| Průměr kamene: | 2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)
