Stříbrné náušnice kroužky 12 mm s přívěskem Ag 925/1000
Kód: N612-38039Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrné náušnice kruhy s přívěskem ve tvaru kolečka
Některé šperky nemusí být výrazné, aby zanechaly silný dojem. Dámské stříbrné náušnice kroužky o decentním průměru 12 mm s jemným přívěskem ve tvaru kolečka v sobě spojují nadčasovost a špetku hravosti. Působí přirozeně, ale rozhodně nezůstanou bez povšimnutí.
- Kvalitní stříbro 925/1000 s postříbřenou povrchovou úpravou, která zajišťuje dlouhotrvající lesk a odolnost.
- Zapínání na kroužek = zasunutí tyčinky do protilehlé trubičky.
- Lehoučké a pohodlné, vhodné pro každodenní nošení.
- Přívěsek v podobě kulaté placičky dodává náušnicím osobitý a moderní vzhled.
Tyhle náušnice budou krásně ladit s jemnými řetízky nebo prstýnky, ale obstojí i samy o sobě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | kruhy-kloubové |
| Typ: | Kruhy |
| Velikost kroužků: | 1.2 mm x 12 mm |
| Velikost komponentu: | 8 mm x 8 mm |
| Hmotnost: | ≈ 0,75 g |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
.png)