Stříbrné náušnice KELLY Oval Ag 925/1000
Kód: N707-9200ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Krásné jemné náušnice KELLY Oval osázené kubickými Zirkony.
- Díky jejich jednoduchosti a eleganci, se tyto náušnice hodí ke každému outfitu a jsme si jisti, že budou slušet každé ženě.
- Náušnice jsou rhodiované a jsou zdobené kubickými Zirkony.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| EAN: | 602068290200A |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | kruhy-kloubové |
| Hmotnost: | 0,6 g |
| Velikost: | 11 x 14 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)