Pozlacené provlékací řetízkové náušnice Bar Ag 925/1000
Kód: N1004-38615Související produkty
Detailní popis produktu
Pozlacené řetízkové provlékací náušnice s tyčinkou na konci.
Doporučujeme náušnice před spaním sundávat.
Dostupné také ve stříbrné variantě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | provlékací |
| Hmotnost: | ≈ 1,25 g |
| Celková délka: | 13 cm |
| Délka řetízku: | 9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)