Pozlacené náušnice FRANCOISE Ag 925/1000
Kód: N1139-15799Související produkty
Detailní popis produktu
Kroucené pozlacené náušnice FRANCOISE rozhodně zaujmou na první pohled svým zajímavým provedením.
Náušnice které ti nesmí chybět ve tvé šperkovnici! Kruhy se skvěle hodí na každodenní nošení a nikdy nevyjdou z módy.
Jednoduše je sladíš s ostatními šperky.
Kvalitní stříbro pozlacené 14k zlatem

Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením. Odesíláme ihned
Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| EAN: | 15799 |
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | kruhy-francouzský zámek |
| Hmotnost: | 4,3 g |
| Rozměr: | 20 mm |
| Šírka kroužků: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
.png)