Pozlacený náramek HAD Ag 925/1000
Kód: N1081-15779Související produkty
Detailní popis produktu
- Luxusní náramek HAD je jednoduchý ale zároveň výrazný náramek, který bude slušet všem ženám.
- Skvěle se hodí na formálnější akci jako třeba oslava narozenin, svatba či romantická večeře, ale skvěle doplní i tvůj každodenní outfit do práce.
- Udělej si radost tímto nádherným šperkem a doplň tak svoji sbírku.
- Kvalitní stříbro pozlacené 24k zlatem
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| EAN: | 15779 |
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | 24k zlato |
| Typ šperku: | náramek |
| Hmotnost: | 2,8 g |
| Délka: | 19 cm |
| Tloušťka náramku: | 3,3 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)