Stříbrný náhrdelník Simplicity Ag 925/1000
Kód: /N1236-45501Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný náhrdelník Simplicity s přívěskem třpytivého kubického Zirkonu.
Délka náhrdelníku 45cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 1,45 g |
| Velikost přívěsku: | 7 mm x 7 mm |
| Délka: | 45 cm |
| Počet kamenů: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)