Stříbrný náhrdelník s Opálem Ag 925/1000
Kód: N470-37276Související produkty
Detailní popis produktu
- Krásný, jemný náhrdelník s kulatým přívěskem s kamenem syntetického Opálu.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | syntetický opál |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | ≈ 1,05 g |
| Velikost komponentu: | 6 mm x 6 mm |
| Délka: | 45 cm |
| Počet kamenů: | 1 |
| Velikost kamene: | 5 mm x 5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)