Stříbrný náhrdelník Karma 15 mm Ag 925/1000
Kód: /N754-12870Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný náhrdelník Karma s kroužkem o průměru 15 mm.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 1,28 g |
| Punc: | ano |
| Délka: | 45 cm |
| Průměr kroužku: | 15 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)