Set náhrdelníků CLARISSA Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým PVD pokovením 18k zlatem
Kód: A409-87134Související produkty
Detailní popis produktu
- Set tří náhrdelníků představuje sladěnou kombinaci minimalismu a jemných detailů.
- Každý kousek je jedinečný – první náhrdelník vyniká svou jednoduchou linií, druhý je ozdoben kuličkami a třetí doplňuje přívěsek ve tvaru placičky s jemnými detaily.
- Díky této rozmanitosti můžete náhrdelníky nosit společně, nebo je kombinovat podle nálady a příležitosti.
- Skvěle doplní každodenní outfit, tak i elegantnější look.
- Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Voděodolný, hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 7 g |
| Délka: | (36/39/45) + 5 cm |
| Velikost přívěsku: | 1,2 x 1,2 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)