Set náhrdelníků ANASTACIA Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
Kód: A410-87138Související produkty
Detailní popis produktu
- Set dvou náhrdelníků spojuje moderní minimalismus a jemnou eleganci.
- První náhrdelník zdobí jednoduchá tyčinka, zatímco druhý doplňuje placička s jemnými detaily, které dodávají šperku osobitý charakter.
- Oba náhrdelníky se skvěle doplňují, zároveň ale vyniknou i samostatně.
- Jsou ideální volbou pro každodenní nošení, nebo jako decentní doplněk pro speciální příležitosti.
- Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Voděodolný, hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Délka: | (40/45) + 5 cm |
| Hmotnost: | 5 g |
| Velikost přívěsku: | 1,2 x 1,2 a 3 x 0,2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)