Stříbrné náušnice s Opálem 5 mm Ag 925/1000
Kód: N389-23622Související produkty
Detailní popis produktu
- Krásné stříbrné náušničky s kamenem syntetického bílého Opálu.
- Náušnice dodají kouzlo a eleganci každodennímu outfitu a skvěle doplní i večerní šaty.
- Udělej radost třpytivým šperkem přítelkyni, sestře, mamince, kamarádce nebo sama sobě.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Kámen syntetického Opálu
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské šperky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná, bílá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | syntetický opál |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | puzeta |
| Punc: | Ano |
| Rozměry: | 6 mm x 6 mm |
| Hmotnost: | ≈ 0.6 g |
| Velikost kamenů: | 5 mm x 5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)