Náhrdelník TENNIS se Zirkony Gold
Kód: 449-60318Související produkty
Detailní popis produktu
Náhrdelník TENNIS se Zirkony Gold
Luxusní a nadčasový náhrdelník TENNIS Gold se třpytivými kamínky kubického Zirkonu o průměru 2 mm. Skvěle doplní jakýkoliv outfit - od každodenního po společenský.
Délka náhrdelníku je 34.5 + 8 cm.
Máš jako dárek? Doplň našim krásným dárkovým balením.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské šperky |
|---|---|
| EAN: | 8721199180596 |
| Barva: | zlatá, čirá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | 18k zlato |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 6.5 g |
| Délka: | 34.5 + 8 cm |
| Průměr Zirkonu: | 2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)