Stříbrný prsten na nohu Bar Ag 925/1000
Kód: N1168-10408Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný prsten na nohu. Ideální doplněk na letní dny.
- vyrobený z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000
- hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské prsteny na nohu |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | prsten |
| Rozměr: | 5 mm |
| Tloušťka kroužku: | 1,3 mm |
| Hmotnost: | 0.98 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)