Stříbrný prstýnek Korunka se Zirkonem Ag 925/1000
Kód: /273-9510/6 /273-9511/7 /273-9512/8 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Materiál: Stříbro Ag925/1000
- Šířka: 1 mm
- Hmotnost: 0,80 g
- Bezolovnatý, hypoalergenní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské prsteny |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Velikost: | 6 (EU: 51-52), 7 (EU: 54-55), 8 (EU: 57-58) |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Typ šperku: | prsten |
| Hmotnost: | ≈ 0,8 g |
| Velikost kamene: | 6 mm x 7 mm |
| Šířka prstýnku: | 1 mm |
| Počet kamenů: | 1 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)