Titanová Labreta ZIA 1ks - z prémiového titanu třídy G23
Kód: N1278-34619 N1053-34473 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Třpytivý, stříbrný piercing/náušnice do ucha ZIA je osázený krásnými kubickými Zirkony.
- Tento piercing typu labreta má plochou destičku na jedné straně a závitovou tyčinku na druhé, což umožňuje pohodlné a bezproblémové nošení šperku.
- Titan G23 - lehký, odolný a šetrný k pokožce
- Bez niklu, ideální na každodenní nošení
- Ozdobná část je vyrobená z rhodiovaného stříbra ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Piercing je možné vrátit jen v původním hygienickém obalu bez porušení pečeti. Tato pečeť je garance, že tyto šperky před vámi nikdo nenosil ani nezkoušel. Při porušení pečeti není možné tyto šperky z hygienických důvodů dále prodávat.
- Toto je ustanoveno v § 1837 písm. g) občanského zákoníku nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piercingové šperky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | titan G23 (Ti-6Al-4V ELI), stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | piercing |
| Zapínání: | šroubek |
| Hmotnost: | 0.96 g |
| Rozměr: | 16.5 x 8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
.png)