Stříbrný piercing FLOWER ZIRKON Ag 925/1000
Kód: A88-31190Související produkty
Detailní popis produktu
- Jemný piercing FLOWER ve tvaru kytičky, doplněný kamínky kubického Zirkonu zpestří tvůj vzhled.
- Lze ho snadno zkombinovat s výraznějšími či mohutnějšími náušnicemi a je vhodný především do chrupavky či druhých dírek.
- Piercing se zapíná šroubovací kuličkou.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Kamínky kubického Zirkonu
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Piercing je možné vrátit jen v původním hygienickém obalu bez porušení pečeti. Tato pečeť je garance, že tyto šperky před vámi nikdo nenosil ani nezkoušel. Při porušení pečeti není možné tyto šperky z hygienických důvodů dále prodávat.
- Toto je ustanoveno v § 1837 písm. g) občanského zákoníku nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piercingové šperky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Typ šperku: | piercing |
| Motiv: | květiny |
| Hmotnost: | 0,25 g |
| Rozměr: | 4 x 4 mm |
| Rozměr tyčinky: | 0.8 mm x 6 mm |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
NS
Nikol Slusariucová
Moc krásný šperk. Nakupuji tu šperky pravidelně a jsem velice spokojená :)
.png)