Stříbrné náušnice kroužky s kubickým Zirkonem 6 mm Ag 925/1000
Kód: /N170-36548Související produkty
Detailní popis produktu
Kouzelné náušnice kroužky s kubickým Zirkonem.
Doporučujeme náušnice před spaním sundávat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Hmotnost: | ≈ 0,50 g |
| Velikost kamenů: | 6 mm x 6 mm |
| Punc: | ano |
| Velikost kroužků: | 1.2 mm x 12 mm |
| Počet kamenů: | 2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 2,3 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
.png)