Stříbrné náušnice kroužky MOON se Zirkony Ag 925/1000
Kód: N767-30472Související produkty
Detailní popis produktu
- Drobné stříbrné kruhy MOON s přívěskem měsíce, který je osázen třpytivými kubickými Zirkony.
- Náušnice jsou perfektní ke každodennímu nošení a skvěle padnou i malým slečnám.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | stříbrná, čirá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Motiv: | hvězdy/měsíc |
| Zapínání: | kruhy-kloubové |
| Hmotnost: | 1,03 g |
| Velikost kroužku: | 2 x 11 mm |
| Velikost přívěsku: | 3 x 3 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)