Stříbrné náušnice FRANCOISE Ag 925/1000
Kód: N1069-15798Související produkty
Detailní popis produktu
Kroucené náušnice FRANCOISE rozhodně zaujmou na první pohled svým zajímavým provedením.
Náušnice které ti nesmí chybět ve tvé šperkovnici! Kruhy se skvěle hodí na každodenní nošení a nikdy nevyjdou z módy.
Jednoduše je sladíš s ostatními šperky.
Kvalitní rhodiované stříbro o ryzosti 925/1000
Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením. Odesíláme ihned
Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| EAN: | 15798 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | kruhy-francouzský zámek |
| Hmotnost: | 4,3 g |
| Rozměr: | 20 mm |
| Šírka kroužků: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)
