Rose Gold náušnice CASSIDY Ag 925/1000
Kód: /N793-13209Související produkty
Detailní popis produktu
- Trendy náušnice CASSIDY jsou osázené krásnými kubickými Zirkony a jsou pozlacené 18K růžovým zlatem.
- Tyto elegantní náušnice sluší ženám každého věku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | růžovo-zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | 18k růžové zlato |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | puzeta |
| Hmotnost: | 1,1 g |
| Průměr kroužku: | 8,5 mm |
| Délka řetízku: | 50 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)