Pozlacené náušnice kruhy PERLA Ag 925/1000
Kód: N512-3937Související produkty
Detailní popis produktu
- Tyto elegantní náušnice PERLA udělají radost každé ženě.
- Náušnice s perlou se skvěle hodí jak k večernímu outfitu, tak ke každodennímu nošení. Skvělý tip na dárek!
- Kvalitní stříbro pozlacené 14k zlatem
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | perla syntetická |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náušnice |
| Hmotnost: | 1.65 g |
| Velikost přívěsku: | 6 x 6 mm |
| Velikost kroužků: | 1,8 x 13 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)