Stříbrný náramek SRDCE 11x13mm se Zirkony Ag 925/1000
Kód: /N221-13866Související produkty
Detailní popis produktu
- Stříbrný náramek se srdíčkem o velikosti 11x13mm
- Srdíčko plné třpytivých Zirkonů.
- Nastavitelná velikost 16-19cm
- Rhodiováno
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náramek |
| Motiv: | srdce |
| Hmotnost: | ≈ 1,5g |
| Velikost komponentu: | 11mm x 13mm |
| Délka: | 16-19cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)