Stříbrný náramek MUM Ag 925/1000
Kód: N976-32050Související produkty
Detailní popis produktu
- Chceš potěšit svou maminku dárkem z lásky?
- Pokud ano, tento náramek je tou pravou volbou.
- Náramek s nápisem MUM, který v překladu znamená ''maminka''.
- Daruj tak své mamince krásnou vzpomínku na její milované děti.
- Délka náramku je 15 + 3 cm.
- Kvalitní stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náramek |
| Hmotnost: | 0,95 g |
| Velikost přívěsku: | 14 mm x 4 mm |
| Délka: | 15 + 3 cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)