Stříbrný náramek křížek s Krystaly Ag 925/1000
Kód: N1439-35940Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný náramek s krásným jemným křížkem, který je osázený dvanácti Krystaly.
Nastavitelná délka 16 cm + 2 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | krystal |
| Typ šperku: | náramek |
| Motiv: | křížek |
| Hmotnost: | 0,6 g |
| Délka: | 16 cm + 2 cm |
| Velikost křížku: | 11 mm x 7 mm |
| Počet krystalů: | 12 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)