Stříbrný náramek Karma 13 mm Ag 925/1000
Kód: /N952-10471Související produkty
Detailní popis produktu
- Materiál: Stříbro Ag925/1000
- Velikost přívěsku: 13 mm x 13 mm
- Hmotnost: 0,84 g
- Délka: nastavitelná 15 + 3 cm
- Bezolovnatý, hypoalergenní, bez niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Typ šperku: | náramek |
| Hmotnost: | 0,84 g |
| Velikost komponentu: | 13 mm x 13 mm |
| Délka: | nastavitelná 15 + 3 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)