Dvojitý náramek INNA Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
Kód: A403-87788Související produkty
Detailní popis produktu
- Dvojitý náramek INNA, složený ze dvou linek, který doplní každý outfit.
- Skvělý na každodenní nošení i speciální příležitosti.
- Dodá Vašemu zápěstí jednoduchý, ale elegantní vzhled.
- Dopřej si kousek elegance, který potěší každý den.
- Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Voděodolný, hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náramek |
| Hmotnost: | 2 g |
| Délka: | 17 + 5 cm |
| Šířka náramku: | 0,1 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)