Dvojitý náramek EVIL EYE Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
Kód: A405-87175Související produkty
Detailní popis produktu
- Dvojitý náramek EVIL EYE, kombinuje jemné řetízky s přívěskem zdobeným kubickými zirkony.
- Detail, který krásně vynikne a dodá tak náramku jedinečný look.
- Stylový kousek, který rozzáří každý outfit.
- Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Voděodolný, hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramky |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náramek |
| Hmotnost: | 2 g |
| Délka náramku: | 17 + 6 cm |
| Šířka náramku: | 0,1 a 0,1 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)