Stříbrný náhrdelník Square s Opálem Azure Ag 925/1000
Kód: /N477-23640Související produkty
Detailní popis produktu
Krásný, jemný náhrdelník s oxidovaným přívěskem ve tvaru čtverce s kamenem syntetického Opálu Azure.
Délku je možno ZDARMA prodloužit o 1-3 cm ( napište do poznámky )
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | syntetický opál |
| Povrchová úprava: | oxidováno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | ≈ 1,25 g |
| Velikost komponentu: | 7 mm x 10 mm |
| Délka: | 45 cm |
| Počet kamenů: | 1 |
| Velikost kamene: | 4 mm x 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)