Stříbrný náhrdelník se Zirkonem Ag 925/1000
Kód: A408-16001Související produkty
Detailní popis produktu
Jemný a luxusní náhrdelník s třpytivým Zirkonem
Doplněk, který by neměl ve tvé šperkovnici chybět. Skvělý na každodenní nošení, ale vyšperkuje i večerní, formálnější outfit.
Udělej radost sobě nebo své milované osobě tímto elegantním náhrdelníkem.
Délka náhrdelníku je 38 - 42 cm. Kvalitní rhodiované stříbro o ryzosti 925/1000.

Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením. Odesíláme ihned
Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
Hypoalergenní, bez olova a niklu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| EAN: | 16001-99 |
| Barva: | stříbrná, čirá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 1,7 g |
| Délka: | 38 - 42 cm |
| Rozměr Zirkonu: | 5 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)