Stříbrný náhrdelník s písmenem "P" Ag 925/1000
Kód: N1434-177017ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Elegantní a minimalistický náhrdelník s písmenem. Náhrdelník je vyroben ze stříbra a je rhodiován.
- Náhrdelníkem můžeš udělat radost sobě nebo svým blízkým, je to skvělý personalizovaný dárek na památku.
- Díky decentnosti tohoto náhrdelníku ho také můžeš jednoduše kombinovat s dalšími šperky a řetízky.
- Délka je nastavitelná 41+ 4 cm.
- Kvalitní rhodiované stříbro o ryzosti 925/1000
- Máš jako dárek? Doplň naším krásným dárkovým balením.
- Jsme si jisti, že tímto dárkem neuděláš chybu!
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Motiv: | písmeno |
| Hmotnost: | 2.20 g |
| Délka: | 41 + 4 cm |
| Velikost písmenka: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)