Stříbrný náhrdelník ELENI Ag 925/1000
Kód: N869-1227Související produkty
Detailní popis produktu
- Jedinečný náhrdelník ELENI s přívěskem kubického Zirkonu. Jsme si jisti, že si tento náhrdelník zamiluje každá žena díky jeho jemnosti a eleganci.
- Doplnit můžeš náušnicemi ELENI, které náhrdelník perfektně doplní.
- Náhrdelník je rhodiovaný a je dlouhý 38 cm + 8 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná, čirá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 1,7 g |
| Délka: | 38 cm + 8 cm |
| Počet kamenů: | 1 |
| Rozměr přívěsku: | ≈ 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)