Stříbrný choker náhrdelník s půlměsícem Ag 925/1000
Kód: /N515-34709Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný náhrdelník Choker - krátký náhrdelník obepínající krk.
Délka je nastavitelná 30-38 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | postříbřeno |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | ≈ 1,30 g |
| Velikost komponentu: | 7 mm x 9 mm |
| Délka: | 30-38 cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Počet kamenů: | 7 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)