Set náhrdelníků GABRIELLE Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým PVD pokovením 18k zlatem
Kód: A412-87133Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový set náhrdelníků GABRIELLE
Okamžitě pozvedne každý outfit. Kombinace jemných řetízků s minimalistickým přívěskem a elegantní tyčinkou vytváří moderní vrstvený look.
Náhrdelníky lze nosit společně nebo je můžete kombinovat podle příležitosti. Nadčasová elegance, která se hodí jak k běžnému outfitu, tak i na speciální události.
Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem

Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
Odesíláme ihned. Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
Voděodolný, hypoalergenní, bez niklu a olova

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 7 g |
| Délka: | (40/45/60) + 5 cm |
| Velikost přívěsku: | 1 x 1 a 3 x 0.2 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)